Programuotojų kursai

Čia galite pasirinkti Jums priimtiniausią programavimo kursą, pateiksime tiek mokamus, tiek nemokamus kursus, bei programavimo kursus, kurie organizuojami profesionalių lektorių.
Straipsnis Kada pradėti programuoti?

CodeAcademy programuotojų kursai

programuotojų kursai

CodeAcademy programuotojų kursai:

CodeAcademy – tai IT specialistus ruošianti akademija. Akademijoje jau dirba apie 60 savo srities specialistų – dėstytojų, dizainerių, programuotojų, administratorių ir koordinatorių. CodeAcademy kursų programas kuria geriausi specialistai – programuotojai bei dizaineriai, per ilgus praktikos metus sukaupę solidžią patirtį savo srityje kartu su lyderiaujančiomis regiono įmonėmis.


Programuotojų kursai VIETA REKLAMAI

programuotojų kursai

Programuotojų kursai:

Programuotojų kursai apima penkias technologijas, kurios yra būtinos interneto puslapių kūrimui ir kurias išmanančių darbuotojų labiausiai ieško darbdaviai: HTML, CSS, Javascript, MySQL, PHP.

  • Interneto puslapio administravimo
  • HTML programavimo
  • PHP, MySQL programavimo
  • WordPress programavimo
  • WEB dizainas

Treehouse programuotojų kursai

programuotojų kursai

Treehouse kursai:

Treehouse tikslas “Suteikti žmonėms visame pasaulyje prieigą prie prieinamo techninio išsilavinimo ir padėti jiems įgyvendinti savo svajones bei pakeisti pasaulį”. Svetainė jau turi daugiau kaip 40000 vartotojų, kurie gali rinktis iš web dizaino, iOS bei Android programavimo ir kitų kursų. Nuo kitų mokymo servisų Treehouse skiriasi tuo, kad kursus kuria patyrę dėstytojai. Taip pat, servisas siūlo pagalba ieškant darbo.


Codeavengers programuotojų kursai

code-awvengers programuotojų kursai

Code Avengers:

Codeavengers – tai interneto svetainė, kurioje mokoma HTML5, CSS3 ir JavaScript programavimo kalbų. Ji skirta tiems, kas mėgsta, kad mokymai būtų įdomūs. Kiekvienos pamokos pabaigoje jums pasiūlys sužaisti žaidimą, kuris padės geriau įsisavinti išmoktą pamoką. Svetainėje yra du kursai: HTML5 + CSS3 ir JavaScript. Kiekvienas kursas padalintas į 3 lygius... 7 dienos nemokamai. Mėnesiui nuo $29, ilgesniam laikui taiko nuolaidas ...


FreeCodecamp NEMOKAMI programuotojų kursai

fewwcodecamp programuotojų kursai

FreeCodecamp:

FreeCodecamp – tai nemokami programavimo kursai, kur galima ne tik išmėginti ar patinka programavimas, bet ir sėkmingai pramokti tiek, kad gautum darbą ir pataptum tikru programuotoju. FreeCodeCamp yra kursų rinkinys ir bendruomenė kuri padeda mokytis programuoti. Ne tik gauni gerą būdą išmokti programuoti, bet ir krūvą bendramokslių, kurie padės eiti pirmyn ...Programuotojų kursai – kada pradėti?

Dažnai girdime žiniasklaidoje, kad Lietuvoje trūksta vilkikų vairuotojų ir programuotojų. Su „fūristais“ viskas aišku – darbas sunkus ir pavojingas, reikalaujantis specifinių gebėjimų ir atitinkamos kategorijos teisių į kurias reiks investuoti. Programuotojams dar sudėtingiau. Reikia išmokti programuoti. Čia sprendimas yra programuotojų kursai, kuriuos organizuoja įvairios institucijos – nuo darbo biržos iki tarptautinių universitetų, siūlančių internetinius kursus (online course). Tik klausimas – kada galima pradėti? Kaip viskas vyksta?

Kokios kalbos programuotojas

Pirmiausia reiktų nuspręsti, į kokias aukštumas pretenduojate? Jei jums reikia sukurti interneto svetainę, vargu ar reikia intensyvių kursų – pakaks poros knygų ir medžiagos internete anglų kalba visiškai nemokamai. Jei norite kurti savo el. parduotuvę, išmokti vidinio SEO optimizavimo, efektyviai dirbti su duomenų bazėmis, jums reikalingi PHP programavimo kursai. Jei norite iš karto uždirbti 1500 eurų „į rankas“, rinkitės kitas populiariausias kalbas – Laravel, JAVA, .NET, Ruby on Rails, C++ ir kt. Ar žinojote, kad viena iš paklausiausių profesijų yra sistemų administratoriaus? Tam reikia ir programavimo, ir kibernetinio saugumo, ir kompiuterių sandaros bei tinklų įvedimo žinių. Darbas ir puikus atlygis garantuotas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, tačiau reiks pasimokyti visko po truputį.

Dieniniai ir vakariniai kursai

Programavimo kursai privačiose mokyklose yra skirti suaugusiems. Tai reiškia, kad kitų specialybių studentai ir jau dirbantieji gali lankyti dieninius ir vakarinius kursu. Dieniniai kursai vyksta kaip ir normalios paskaitos – numatytu grafiku nuo 8 ryto iki 6 vakaro. Vakariniai kursai – nuo 6 vakaro iki 10 vakaro. Kadangi vakarais daug laiko nėra, vakariniai kursai yra išplečiami šiek tiek ilgiau. Jei dieninius kursus galima baigti po 3 mėnesių intensyvių studijų, tai vakariniams teks paaukoti viso pusmečio vakarus. Kuris variantas jums priimtinesnis?

O kaip su anglų kalba?

Iš karto pasakysime – tik lietuviškai kalbantiems žmonėms išmokti programuoti bus labai sunku. Jei nemokate angliškai, rekomenduojama pradėti mokytis. Daugybė terminų yra anglų kalba. Be to ateityje dirbsite su įvairiais techniniais aprašymais anglų kalba. Kursų anglų kalba internete galima susirasti labai daug. Pakaks nueiti į Youtube ir peržiūrėti keliasdešimt video, kad sužinotumėte, kaip išspręsti tam tikras užduotis. Tik dažniausiai viskas angliškai. Jei jau norite gero darbo ateityje, pravers ne tik skaitymas anglų kalba, bet ir kalbėjimas, tad rimtai rekomenduojame pasidomėti ir anglų kalbos kursais. Tai tikslinga investicija, kuri atsipirks per pirmuosius mėnesius po visų kurso baigimo ir susiradus pirmąjį darbą.

Patirtis

Patys kursai yra dažnai teoriniai. Praktikos čia mažai. Gal ir reikės kažką suprogramuoti atsiskaitymui, tačiau tas projektas gali taip ir likti pusiau luptas, pusiau skustas – gausite teigiamą įvertinimą, diplomą į rankas ir valio! Ar tikrai valio? O ką darysite, kai darbdavys duos testą. Tokia praktika yra itin dažna, priimant į darbą programuotojus. Dėl to reiktų pagalvoti, kur įgausite realios patirties.

Išeitys yra dvi:

  1. Kurti savo projektą ir jį programuoti
  2. Pasisiūlyti į praktiką be atlygio.

Antrasis variantas gali greitai iš praktikos virsti realiu darbu. Reikia tik šiek tiek drąsos ir atkaklumo. Nė viena kontora neatsisakys nemokai dirbančio jaunuolio, kuris ateityje gali įsilieti į kolektyvą. O jums patyrusių programuotojų pastabos bus aukso vertės. Be to į CV visada galėsite įrašyti ir dar vieną eilutę, ypač, jei praktiką atliksite didelėje ir žinomoje įstaigoje. Programuotojų kursai gali parodyti ir kad nesate tinkamas šiam darbui. Nenusiminkite, per keletą mėnesių galite gauti C ir E kategorijos teises, o tada atsivers ir kitos galimybės...