SEO paslaugos

Šioje svetainėje atsispindi PATIRTIS (rasite išsamius SEO patarimus ir rekomendacijas). Mūsų parterių teikiamos SEO paslaugos užtikrins - KOKYBĘ, PROFESIONALUMĄ ir dažniausiai GARANTIJAS (TOP-5 pozicijos google paieškos sistemoje). SEO specialistai suteiks profesionalias SEO paslaugas Jūsų verslui!
PATARSIME, kaip pasirikti SEO specialistą. SUPAŽINDINSIME, kaip daroma SEO optimizacija.
PARODYSIME ir video, kaip optimizuoti svetainę!

SEO paslaugos - daugybė veiksmų, priemonių ir procesų, tačiau PAGRINDINIS TIKSLAS - būti pirmose google paieškos sistemos rezultatų pozicijose !

SEO specialistai

Apie SEO

SEO paslaugos tai ...

SEO paslaugos

Tai svetainių optimizavimas taip, kad per natūralius paieškų sistemų rezultatus būtų gaunamas maksimalus lankytojų srautas į optimizuojamą svetainę.

SEO apibrėžimas

Tai yra procesų ir veiksmų visuma, kurių pagalba išgauname lankytojų srautą per paieškų sistemų natūralius rezultatus.

SEO paslaugos tai ...

Veiksmai kuriais didiname ne tik lankytojų srautą, bet ir srauto kokybę, kurį išgaunate per natūralius paieškų sistemų paieškos rezultatus.

SEO suprantamai ...

Tai įvairūs veiksmai ir procesai, kurių pagalba Jūsų internetinė svetainė bus matoma ir greit randama google

SEO paslaugos

Kodėl turėtumėte rinktis seo paslaugas ?

Daugiau lankytojų

Kadangi apie 90% internetinių parduotuvių ir kitų svetainių lankytojų naudojasi paieškų sistemomis (google, bing, yahoo ir t.t.) peršasi viena išvada - geresnės pozicijos paieškoje DIDINA ir lankytojų ir klientų skaičių.

Autoriteto įgijimas

Ne paslaptis, kad svetainės esančios paieškų sistemų pirmosiose vietose (išskyrus reklamines pozicijas) įgyja klientų pasitikėjimą ir tokiu būdu šios įmonės autoritetas didėja, tad NEDELSKITE ir SEO specalistai padės Jums.

Pelno didinimas

Akivaizdi nauda užsisakius seo paslaugas - sulauksite daugiau lankytojų, tapsite daugiau žinomi ir įgysite tinkamą autoritetą ir visa tai priveda prie šio atsakymo - įmonės PELNAS PADIDĖJIMAS.

Nemokėsite už paspaudimus

SEO PRIVALUMAS nemokėsite kiekvieną kart už kiekvieną paspaudimą, nes Jūsų svetainė bus natūraliuose google paieškos sistemos rezultatuose. Ne taip kaip su google AdWords reklama - kai mokama už kiekvieną paspaudimą.

Tikslinė auditorija

DIDINAMAS tikslinių lankytojų kiekis. O didinamas tik tų lankytojų kiekis, kurie domisi Jūsų paslaugomis, kaip pvz. jei kam reikia langų ar durų - paieškoje įrašys: mediniai langai ar medines durys ir gaus norimus rezultatus.

Ilgalaikė nauda

SEO paslaugos užtikrina ilgalaikę naudą, kadangi iškilus į google TOP pirmąsias vietas Jūsų pozicijos išliks ilgainiui, o pozicijos nukris tik tuo atveju, kai Jūsų konkurentai padirbės daugiau SEO srityje nei Jūs.

SEO paslaugos

SEO specialistai Jūsų svetainei ir el-parduotuvei... Pasirinkite ir Susisiekite su SEO specialistais!

SEO specialistai

IŠMOK SEO paslaugos PASLAPTIS PATS!

Skaityk ir sužinosi, kam reikalingos SEO paslaugos !

Skaityk ir sužinosi, kodėl naudinga žinoti, kas yra SEO !

Sužinosi, kodėl google paieškoje pateikiamos vienos, o ne kitos svetainės !

Sužinosi, SEO optimizacijos būdus ir metodus !

Sužinosi, kas yra SEO tekstai ir kaip jie parašomi !

Sužinosi ir išmoksi, kaip atlikti SEO optimizaciją pačiam !

Kas yra SEO?

SEO - tai praktiškai pats svarbiausias procesas, kuris užtikrins Jūsų internetinio verslo, rinkodaros ir reklamos SĖKMĘ!
Bet visų pirma atsakykime į klausimą kas yra SEO? Tai yra angliško termino Search Engine Optimization sutrumpinimas. Pabandysiu pasakyti visiems suprantama kalba - tai yra toks procesas, kai konkreti internetinė svetainė ar jos puslapis sukonfigūruojamas taip, kad būtų kuo geriau randamas google natūralioje paieškoje. Ką reiškia natūralioje? Tai reiškia, kad web puslapis yra randamas ne per reklaminius google skelbimus (angl. Adwords), o pateikiamas natūraliuose paieškos rezultatuose.
Niekam ne paslaptis, kad visų internetinių svetainių ar puslapių tikslas yra būti kuo geresniuose paieškos sistemų rezultatuose. SEO kaina didelė, tačiau puikių rezultatų galima pasiekti ir NEMOKAMAI ir nereikės jokios papildomos įmonės SEO paslaugos!

SEO paslaugos?

SEO paslaugų kainos priklauso nuo užsakomų paslaugų (nuo raktažodžių kiekio ir konkurencijos), tačiau norime pabrėžti, kad tokios paslaugos nėra pigus malonumas. SEO paslaugų kainos prasideda nuo 100 Eur iki 5000 Eur, tačiau tikslią kainą sužinosite susiekę su SEO paslaugos įmone ar specialistu.
Kaip pasirinkti profesionalę SEO paslaugą? Vienas iš kriterijų turėtų būti atliktų darbų pavyzdžiai. Prieš užsisakydami pasidomėkite, kokius darbus jie atliko ir kokie yra rezultatai. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, kad ne visi klientai užsako pilną SEO optimizacijos paslaugą. Yra klientų kurių tikslai būna kuklesni ir jie tenori patekti į pirmą google puslapį ir tik po to investuoti ir vėl kilti google reitinguose. Todėl būtina žinoti ne tik kokius darbus atliko, bet ir kokie tikslai buvo sutarti.
Kitas pasirinkimo būdas – pasižiūrėkite kokiuose google pozicijose (su pagrindiniais raktažodžiai) yra SEO įmonė, teikianti minėtas paslaugas. Čia tik keli būdai nuspręsti ką pasirinkti, o detalesnę informaciją galite rasti šioje svetainėje straipsnyje - Kaip pasirinkti SEO specialistą.

Populiariausi SEO straipsniai

TOP straipsniai

SEO paslaugos - ką tai reiškia Jūsų verslui?

7 TEIGINIAI apie SEO paslaugos nenuginčijamus privalumus:

 1. Žinomumas ir jo nuolatinis didėjimas internete
 2. Naujų klientų pritraukimas
 3. Klientų pasitikėjimo didinimas
 4. Klientų didėjimas ir išlaikymas
 5. Pelno didėjimas ir pelno stabilumo išlaikymo garantas
 6. Ideali opcija įkyriai reklamai
 7. Efektyviausia reklama per natūralius paieškos rezultatus

Žinomumas ir jo nuolatinis didėjimas internete

Ypatingai svarbu naujoms įmonėms, nes tai užtikrins įmonės ir jos paslaugų žinomumą internete. Ne paslaptis, kad šiuo metu visi visko ieško per paieškos sistemas (google, bing, yahoo, yandex). O Lietuvoje pati populiariausia paieškų sistema yra google. Kaip pavyzdžiui 80% paieškos raktažodžių bing sistemoje yra google, o tai reiškia, kad visi vis tiek ieškos per google. taip pat atkreiptinas dėmesys yra tas, kad klientai kad ir žinodami įmonės domeną/url'ą visiek nerašo jo tiesiogiai, bet vis tiek ieško per google paieškos sistemą. Kodėl? nes - patogu, lengva ir pateikiami tinkamiausi paieškos rezultatai Jūsų užklausai. Vienas iš google labai svarbių reitingavimo elementų t.y. žmonių elgsena, kai patenka į puslapį per paieškos sistemą. Atsižvelgiant į žmonių elgsena svetainėje google algoritmas sprendžia ar minėtas puslapis atitiko užklausos raktažodžiui ar ne. Kaip tiksliai sprendžia niekas nepasakys, nes tai sudaro n-faktorių. Tačiau toks faktorius kai per populiarų raktažodį patenka į Jūsų puslapį, bet po keliolikos sekundžių Jūsų puslapis uždaromas ir su tuo pačiu raktažodžiu paieškoje vėl ieškoma ir patekus į kitą svetainę svetainės lankytojas praleidžia pakankamai daug laiko TUOMET google paieškų sistema gali padaryti atitinkamą išvadą: pirmoji svetainė su minėtu raktažodžiu nelabai gerai atitinka lankytojų poreikius, todėl ši bus žemiau reitinguose. Tačiau norisi atkreipti dėmesį, kad tai tik vienas faktorius, o jų yra labai daug, todėl visuomet rekomenduoju rinktis SEO specialistus, kurie tinkamai įvertins situacija ir pateiks rekomendacijas.

Naujų klientų pritraukimas, jų išlaikymas ir pasitikėjimo didinimas

Natūralu, kad svetainės, kurios randamos google paieškos sistemoje google TOP-10 jos yra populiarios ir patikimos. Atkreiptinas dėmesys, kad prieš natūralius google paieškos rezultatus yra ir google Adwords reklama. Žmonės žinantys, kad tai reklama - tiesiog jas praleidžia ir nepasirenka jų, nes dauguma lankytojų labiau pasitiki tomis svetainėmis kurios natūraliai pateikiamos. Faktas - juk daugumai nepatinka reklamos, o ypač kai jos peršamos. TAIGI su geromis pozicijomis paieškų sistemoje Jūs ne tik išlaikysite esamus klientus, bet ir pritrauksite naujų klientų, kurie vertina svetaines esančias google pirmosiose google pozicijose. Žmonės, kurie žino kad prieš natūralius paieškos rezultatus dar pateikiama ir google Adwords reklama jie renkasi ir Adwords reklamą, nes žino, kad svetainės per Adwords skelbimus gali pasiūlyti ir patrauklesnę kainą. Tačiau visuomet palygins kainas su natūralioje paieškoje esančiomis svetainėmis.

O svarbiausias akcentas yra tas, kad už Adwords reklamą tenka nemažai mokėti t.y. kiekvienas paspaudimas kainuoja nuo kelių centų iki keliolikos eurų. O tuo tarpu svetainėms esančioms natūralioje paieškoje nieko nereikia mokėti, tačiau faktas tas kad norint pasiekti gerų rezultatų vis tiek reiks nemažai investuoti į seo paslaugas.

Kitas svarbus akcentas – pasibaigus Adwords reklamos pinigams pasibaigia ir reklama, o svetainės natūralioje paieškoje visuomet išlieka, tad atlikę tinkamą seo optimizaciją Jūs garantuotai pritrauksite daug naujų klientų.

Pelno didėjimas ir pelno stabilumo išlaikymo garantas

Turint elektroninę parduotuvę vienas iš pirmų tikslų pritraukit kuo daugiau naujų lankytojų. O kuo daugiau lankytojų tuo daugiau pirkimų ir atitinkamai pelno. Būdami stabiliose google pozicijose (TOP 10) Jūs būsite garantuoti, kad lankytojų nemažės ir žinoma atitinkamai pirkimai bus išlaikomi, tad verslas bus pakankamai stabilus. Norintiems ne tik išlaikyti esamą pelną, bet ir jį padidinti rekomenduojame iš naujo peržvelgti raktažodžius ir ieškoti papildomų (nors ir ne tiek populiarių) ir su jais papildomai optimizuoti svetainę, tuomet gausite naujų lankytojų ir arba klientų, kurie jūsų prekės ir ar pasaugos internete ieško su retesniais raktažodžiais.

SEO paslaugos - opcija įkyriai reklamai, nes Efektyviausia reklama - per natūralius paieškos rezultatus

Dauguma klientų, kuriems yra peršama reklama jie ją ignoruoja ir renkasi tuo, kas neperša. O natūralūs google paieškos rezultatai yra geriausia vieta, kur to galime pasiekti t.y. reklama neperšant jos. Kadangi paieškose žmonės jau žino ko nori ir ko jiems reikia, todėl jie ieško būtent tos prekės ir ar paslaugos, kurios jam reikia, o ne to kas peršama per nenoriu. Taigi būtent todėl ir teigiama, kad tai viena iš efektyviausių reklamos būdų – SEO.

Atsiliepimai

Mums labai svarbi kiekvieno lankytojo nuomonė, atsiliepimai ir komentarai apie šioje svetainėje www.seopaslaptys.lt pateiktą informaciją ir SEO straipsnius.

Visuomet stengiamės nuolat tobulėti ir pateikti naujausią ir patikimą informaciją apie SEO paslaugas. Labai džiaugiamės, kai gauname laiškus, kuriuose išdėstyta kritika ir komentarai. Kritika - geras būdas tobulėti! Atsižvelgėme į visus gautus atsiliepimus ir norime pasidžiaugti gautais atsiliepimais ir įvertinimais. Jau gavome daugiau kaip 30 elektroninių laiškų, kuriuose išdėstyta objektyvi nuomonė, kritika ir komentarai.

SUSIPAŽINKITE SU SEO paslaugos PROCESO ETAPAIS

Kiekviena SEO įmonė arba SEO specialistas vykdydamas SEO paslaugas nusistato SEO paslaugų vykdymo etapus, metodiką arba tiesiog darbų eigą. TODĖL visais atvejais rekomenduojame, kad prieš užsisakydami paslaugas detaliai išsiaiškintumėte kaip bus atliekamas Jūsų svetainės arba elektroninės parduotuvės optimizacija paieškų sistemoms. KADANGI NĖRA apibrėžto tikslaus standarto kaip turi būti daromos SEO paslaugos ir kokie darbai turi būti atlikti, TODĖL dauguma įmonių ir specialistų tai daro taip kaip jie žino geriausiai. TAČIAU nebūtinai tai bus geriausia ir tinkamiausia Jūsų atveju, todėl prieš užsakant tokio tipo paslaugas būtina susipažinti su SEO optimizacijos ETAPAIS, kuriais daugmaž kiekviena SEO įmonė turėtų vadovautis. Žinoma, kiekvienoje įmonėje ETAPAI gali šiek tiek skirtis, kai kurie etapai gali būti apjungti, kai kurie etapai gali būti dar smulkiau išskaidyti, TAČIAU turi būti aišku užsakovui (t.y. Jums kaip klientui) kaip įmonė vykdys SEO optimizacijos darbus ir kaskart galėsite sekti kokiame Jūs esate etape ir kas dar liko padaryti.

Jeigu įmonė neturi arba nepateikė optimizavimo etapų, tuomet reiktų pagalvoti ir pasvarstyti ar verta samdyti tokią įmonę.

- Gediminas

7 TEIGINIAI apie SEO paslaugos nenuginčijamus privalumus:

 1. Žinomumas ir jo nuolatinis didėjimas internete
 2. Naujų klientų pritraukimas
 3. Klientų pasitikėjimo didinimas
 4. Klientų didėjimas ir išlaikymas
 5. Pelno didėjimas ir pelno stabilumo išlaikymo garantas
 6. Ideali opcija įkyriai reklamai
 7. Efektyviausia reklama per natūralius paieškos rezultatus

Kiti Populiariausi SEO straipsniai

Kiti TOP straipsniai