Apie mus - seopaslpatys.lt

Šios svetainės tikslas yra NEMOKAMAI visus norinčius supažindinti apie SEO paslaugas ir visas kitas paieškų sistemų optimizacijos subtilybes ir paslaptis.

2013 m. seopaslaptys.lt iškeltas tikslas - google.lt TOP1 T.y iškelti į google pozicijas ir aplenkti SEO profesionalus. Raktiniai žodžiai pagal kuriuos mėginsiu būti google pirmose pozicijose yra: SEO paslaugos ir SEO optimizacija. Kodėl šie raktažodžiai? Todėl, kad kiekvienas SEO profesionalas su šias žodžiais nori būti pirmas, o aš metu jiems iššūkį! Kodėl? Nes tai mano hobis!

Gediminas seopaslaptys.lt, 2013

2014 m. Tikslas pasiektas - su raktažodžiu SEO paslaugos TOP1 pozicija google.lt paieškoje.

Gediminas seopaslaptys.lt , 2014

2017 m. liepos mėn. su raktažodžiu SEO paslaugos pozicijos svyravimas TOP1-5 google.lt paieškoje. Viena iš pagrindinių priežasčių - ilgą laiką svetainėje nebuvo pridedama informacijos / straipsnių / rekomendacijų.

Gediminas seopaslaptys.lt, 2017

2017 m. rugsėjo mėn. - Atnaujintas seopaslaptys.lt dizainas

Gediminas seopaslaptys.lt, 2017

Nuo 2017 m. gruodžio mėn. - iškeltas TIKSLAS vėl užsitvirtinti google TOP-1 pozicijoje ....

Gediminas seopaslaptys.lt, 2017

Nuo 2018 m. birželio mėn. - vėl esame google TOP-1 pozicijoje ....

Gediminas seopaslaptys.lt, 2018

Nuo 2020 m. kovo mėn. - Esame google antrame puslapyje, nes kai darbų daug nespėjama palaikyti savo projektų, bet netrukus pozicijos bus žymiai geresnės ....

Gediminas seopaslaptys.lt, 2020

Kodėl pradėjau domėtis SEO?

Parašiau žodį google paieškos sistemoje ir susimąsčiau, kodėl viena svetainė yra aukščiau, o kita žemiau...? Pradėjau domėtis ir taip sužinojau tą anglišką trumpinį SEO ir ką tai reiškia.

Nuo ko pradėjau domėtis? Pradėjau skaityti įvairius Lietuviškus BLOG straipsnius ir įvairių įmonių puslapius, kuriuose siūlomos profesionalios SEO paslaugos ir tuo pačiu trumpai aprašoma apie tam tikrus SEO elementus, metodus ir būdus. Tačiau ši informacija nebuvo pakankamai detali, todėl pradėjau skaityti įvairius ir geros kokybės straipsnius, bei žiūrėti video, kurių yra gausybė youtube.com. Rekomenduotinas youtube.com video kanalo pavadinimas yra: "GoogleWebmasterHelp", kuriame Matt Cutts (google programų inžinierius ) pristato ne tik paskutines paieškos sistemų naujinimo darbus, bet ir atsako į daugelio žmonių klausimus apie SEO.

Kodėl domeno pavadinimas www.seopaslaptys.lt??

Viena iš priežasčių yra ta, kad suintriguotų su žodžiu paslaptys. Tačiau tai ne pagrindinė priežastis, kodėl pasirinkau šį domeno vardą. Atvirai pasakius tai jau daugumą itin gerų domenų yra užėmusios įmonės, kurios teikia SEO paslaugas, o man tenka rinktis iš to kas yra likę ir neužimta.

Kita priežastis, kodėl pasirinktas ši domenas, tai yra todėl, kad šio puslapio pagrindinis raktažodis yra SEO PASLAUGOS. O jeigu geriau pasižiūrėsite tai pamatysite, kad SEOpaslaptys ir SEOpaslaugos skiriasi vos 4 raidėmis ir tai yra labai artima mano pagrindiniam raktažodžiui. Jeigu norėsite detaliau sužinoti, kodėl yra svarbu, kad raktažodis atitiktų domeno vardą rekomenduoju skaityti mano parengtus straipsnius apie SEO optimizacija. Šiuose straipsniuose pamėginsiu nuodugniai išdėstyti visas SEO gudrybes ir paslaptis.