Programuotojų kursai Code Academy

Code Academy programuotojų kursai

Code Academy:

CodeAcademy – tai IT specialistus ruošianti akademija. Akademijoje jau dirba apie 60 savo srities specialistų – dėstytojų, dizainerių, programuotojų, administratorių ir koordinatorių. CodeAcademy kursų programas kuria geriausi specialistai – programuotojai bei dizaineriai, per ilgus praktikos metus sukaupę solidžią patirtį savo srityje kartu su lyderiaujančiomis regiono įmonėmis. Akademija yra įsikūrus Vilniuje (Vilnius Tech Park) ir Kaune (Kauno mokslo ir technologijų parkas). Kompetentingi dėstytojai, naujausia įranga bei diferencijuotos, aukšto lygio programos yra tai, ko reikia sėkmingam Jūsų karjeros startui.

CodeAcademy mokymai yra organizuojami - Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Vilniuje - inovacijų ir technologijų centre Vilnius Tech Parke bei Saulėtekio Slėnio Mokslo ir Technologijų Parke. Kaune – verslo ir technologijų centre Kauno Mokslo ir Technologijų Parke. Klaipėdoje - Kultūros fabrikas Bangų g. 5A.

CodeAcademy gali pasiūlyti kursus pradedantiesiems ir studijas pažengusiems , o šiuo metu nedirbantiems ir nesimokantiems kartu su Lietuvos darbo birža bei Europos Sąjunga – nemokamus pradedančiųjų kursus.

Pagrindinai CodeAcademy kursai:

  • Front-end (HTML, CSS ir JavaScript) kursai
  • Front-end programavimo studijos
  • Web dizaino (UX/UI) kursai
  • Internetinių puslapių kūrimo ir reklamos internete kursai
  • PHP kursai
  • Ruby on Rails kursai
  • Java programavimo studijos
  • Fullstack kursai
  • Kibernetinio saugumo (Cyber Security) kursai

DETALIAU: www.codeacademy.ltProgramuotojų kursai vaikams CodeAcademy Kids

Code Academy Kids programuotojų kursai

CodeAcademy Kids:

Atskiri mokymai vaikams - CodeAcademy Kids

CodeAcademy Kids – tai programavimo akademija 7 – 18 metų moksleiviams. Įkūrėme ją, siekdami šiuolaikinio mokinio laiką, praleidžiamą prie kompiuterio, paversti efektyviu. Kurdami savo programas analizuojame dabartinių moksleivių interesus, jų būdo bruožus, laisvalaikio leidimo būdus ir kt., o tai padaro mūsų mokomąją medžiagą ne tik išskirtine, bet ir itin idomia mūsų mokiniams

CodeAcademy Kids akademijoje moksleiviai mokosi kurdami unikalius projektus: kompiuterinius žaidimus, internetines svetaines, mobilias aplikacijas, prekinius ženklus, virtualios realybės žaidimus, dirbtinį intelektą ir daiktų internetą. Dėstytojai tampa moksleivių asmeninių projektų mentoriais. CodeAcademy Kids moko HTML, CSS, Javascript, jQuery, Python, JAVA, PHP, C#, Swift programavimo kalbų. Taip pat mokydamiesi pas mus, moksleiviai mokosi analitinio ir loginio mąstymo, kūrybiškumo, atidumo detalėms, požiūrio į problemą ir jos sprendimus, darbo komandoje. Mokome pasitikėti savimi ir savo idėjomis, padėti kitiems, gerbti dėstytoją bei klasės draugus ir jų idėjas

Centrinė CodeAcademy Kids bazė yra įskūrusi Vilnius Tech Parke, ten vyksta dalis mūsų užsiėmimų, tačiau veiklas vykdome daugiau nei 15 lokacijų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

DETALIAU: www.codeacademykids.com

Pasidalinkite

Parašykite komentarą